IMOLA

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

IMOLA 

Podkategorie

 • AZUMA
  AZUMA

  AZUMA

  Azuma to najnowsze ucieleśnienie nowej filozofii projektowania inspirowanej Japonią. Opierając się na charakterze betonu, Producent Imola oferuje rozwiązania, które są radykalnie innowacyjne, a jednocześnie zakorzenione w wielotysięcznych tradycjach, a wszystko to wyraża się w produkcie ceramicznym jakim jest płytka gresowa, będącym harmonijną syntezą przemysłowej precyzji i rzemieślniczej troski.


 • AROMA
  AROMA
  Podróż w czasie, która nieuchronnie skłania do refleksji nad włoskim smakiem. Design, jedzenie i sztuka są częścią naszej kultury i odżywiają naszą zbiorową wyobraźnię. Słowem kluczowym, które łączy te elementy, jest kreatywność. I to właśnie skłoniło markę Imola do poszukiwania nowych bodźców w kontekstach, które są częścią naszego codziennego doświadczenia. To właśnie ta fuzja smaku i koloru doprowadziła do powstania koncepcji Aroma.


 • BLOX
  BLOX

  BLOX

  Koncepcja bloku jako solidnego i stabilnego rozwiązania zainspirowała Imolę do zaprojektowania nowej płytki w wersji betonowej o nazwie Blox. Kolekcja wykorzystuje paletę kolorów, która gwarantuje pełną gamę szarości w ciepłych i zimnych odcieniach. • BLUE SAVOY
  BLUE SAVOY

  BLUE SAVOY

  Uznany i doceniony przez projektantów i architektów kamień naturalny o tej samej nazwie wydobywany w Górnej Sabaudii we francuskich Alpach jest używany wewnątrz i na zewnątrz zarówno do nowych prac, jak i do renowacji. Płytka gresowa Blue savoy odtwarza ten specjalny efekt na swojej powierzchni.


 • KUNI
  KUNI

  KUNI

  Ogromny urok Kuni polega na niezwykle ciepłym i urzekającym wyglądzie drewna połączonym z realistycznymi i naturalnymi kolorami. Surowy urok, złożony z powierzchniowych sęków i struktur, który stał się w pełni współczesnym rozwiązaniem dzięki praktycznym formatom: 60x180 i 20x120. Imola prezentuje projekt, który pozwala na ułożenie płytek o wyglądzie prawdziwych desek drewnopodobnych w celu uzyskania naturalnie wyglądającego wykończenia.
 • LIME-ROCK
  LIME-ROCK

  LIME-ROCK

  Lime-Rock to idealne połączenie naturalnych inspiracji i technologii przemysłowej. Jego esencja zapewnia wszystkie wrażenia wapienia, skały osadowej o silnym, zdecydowanym i niepowtarzalnym charakterze. Ponieważ każda płytka jest nieco inna, oddaje to całą złożoność a także piękno naturalnego kamienia.


 • MUSE
  MUSE

  MUSE

  Muse to najbardziej współczesny przykład projektu fusion, który łączy w sobie walory estetyczne kamienia i marmuru. Ten absolutnie oryginalny projekt technologiczny zawiera dwa nowe rozwiązania: nowa powierzchnia połączona z mocno zużytym wykończenie zwanym "patyną" - PT. Określenia te odnoszą się do powierzchni, na których ziarno, jakby wycięte z pojedynczego bloku kamienia, jest błyszczące i tworzyć różne naturalne wzory geometryczne.


 • SLASH
  SLASH

  SLASH

  Kolekcja Slash od włoskiego producenta płytek Imola, to kolorowa propozycja do wykończenia wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami. Slash to podwójnie wypalana płytka stworzona w wyniku dokładnych badań nad kolorem płytek. Klasyczna cegiełka wciąż znajduje swoje zastosowanie w nowoczesnym wykańczaniu wnętrz, a wysoka jakość produkcji włoskiej marki Imola zapewnia trwałość na długie lata. Sprawdzą się na ścianach w łazience jak również w kuchni.
 • STONECRETE
  STONECRETE
  Stoncrete znajduje się w wielu obszarach smakowych, które obejmują zarówno kamień, jak i beton, aby sprostać różnym wymaganiom stylistycznym. Szeroka gama kolekcji sprawia, że ​​jest to rozwiązanie, które można dostosować do szerokiej gamy kontekstów mieszkaniowych i niemieszkalnych, a także gwarantuje pełną ciągłość między wnętrzem i na zewnątrz.

 • STILE
  STILE
  Styl to pojęcie o szerokim spektrum zastosowań, wykorzystywane w dziedzinie sztuki i pisma, a także mody, architektury, wzornictwa przemysłowego i zjawisk społecznych. Zestaw linii i form, które ją identyfikują, zmienia się z biegiem czasu, w zależności od strefy geograficznej, często miesza się z innymi instancjami i również tworzy nowe. Obserwując ewolucję smaku w otaczającym nas środowisku, Imola udoskonaliła Stile, nowy produkt ceramiczny o wyrafinowanym i współczesnym smaku.


 • THE ROOM
  THE ROOM

  THE ROOM

  Droga eksploracyjna Imola Ceramica jest kontynuowana w odniesieniu do bogactwa wysokiej jakości marmurów i ich interpretacji. Po raz kolejny projekt jest idealnym połączeniem potencjału płyt ceramicznych z ekskluzywnym projektem. Kolekcja The ROOM to wyjątkowa, składającą się z ośmiu mocno różniących się wyglądem wzorów, zdolna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta, zapewniająca najwyższej jakości włoskie płytki gresowe.


 • TUBE
  TUBE

  TUBE

  Tube pochłania i odtwarza wibracje, które tworzą żywotne rytmy współczesnej metropolii i wszystkich jej niekończących się doświadczeń. Aby uchwycić ten niezwykły poziom intensywności, Imola stworzyła nowy produkt o charakterystycznym metalicznym stylu, który oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne dzięki szerokiej gamie kolorów, oraz wykończeń, w wyniku czego powstała kolekcja łącząca undergroundowy nastrój z wielkomiejską elegancją, poczucie komfortu z nienagannym stylem i pasją do czasu.
 • X-ROCK
  X-ROCK

  X-ROCK

  Producenci czerpią z motywów obecnych w przyrodzie tworząc ich trwałe odpowiedniki. Kamień to motyw uniwersalny i ponadczasowy. Dzięki swojej elegancji jest chętnie wybierany do wnętrz, będąc ich wyrazistym dopełnieniem. Gres z kolekcji Imola X-rock doskonale odwzorowuje wygląd naturalnego kamienia. Matowa powierzchnia płytek podłogowych posiada wyjątkową strukturę, która przełamuje jednolitą szarość każdej z kafli. Wyjątkowość płytki zapewniają jej załamania, które pod wpływem światła optycznie się uwypuklają, tworząc wrażenie trójwymiarowości. Kolekcja dostępna w dwóch formatach: 120x60 i 60x60 posiada rektyfikowaną (szlifowaną krawędź), co pozwala na montaż z użyciem niewielkiej ilości fugi. Płytki imitujące kamień szczególnie polecamy sympatykom minimalistycznych rozwiązań o niespotykanym, ciekawym charakterze.


na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 218 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 218 elementów

IMOLA

Włoskiej marki Imola znawcą tematu przedstawiać nie trzeba. Oferują nadwyraz solidny i trwały produkt, który zaspokoi każdą potrzebę stylu."Made in Imola" czyli wykonane z pasją. Płytki pełne życia - od 147 lat.