EMIL

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

EMIL 

Podkategorie

 • SLEEK WOOD
  SLEEK WOOD
  Płytki na podłogi i ściany z kolekcji Sleek Wood sprawdzą się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

  Kafelki są mrozoodporne, więc wykorzystasz je na balkonie czy tarasie. IV klasa ścieralności sprawia, że okładzina będzie idealnym rozwiązaniem do kuchni czy przedpokoju.

  Sleek Wood Beige Chevron - kafle, z których ułożysz wzór jodełki.

  Wzór jodełki cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeśli chcesz urozmaicić nim swój dom, wybierz płytki Sleek Wood Beige Chevron, które wyróżniają się jasną barwą. Beżowe kafelki doskonale imitują drewno. W opakowaniu znajdziesz lewe i prawe klepki, z których ułożysz okładzinę w motyw francuskiej jodełki.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 144 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 144 elementów

Włoski producent wysokiej jakości płytek Emil o niepowtarzalnych wzorach i bogatej kolorstyce w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne, zapewniając wytrzymałość na wszelkiego rodzaju czynniki takie jak pęknięcia czy ścieralność. Marka Emil Ceramica znana na skalę światową to przede wszystkim płytki które podkreślą charakter wnętrza ...

Włoski producent wysokiej jakości płytek Emil o niepowtarzalnych wzorach i bogatej kolorstyce w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne, zapewniając wytrzymałość na wszelkiego rodzaju czynniki takie jak pęknięcia czy ścieralność. Marka Emil Ceramica znana na skalę światową to przede wszystkim płytki które podkreślą charakter wnętrza i nadadzą mu wyjątkowego i nowoczesnego wyglądu w bogatym stylu. Tworzone dla osób poszukujących wysokiej jakości płytek ceramicznych które będą dla nich perfekcyjnym wyborem. Płytki z kolekcji Medley to produkty najcześciej wybierane przez konsumentów od producenta Emil. Piękne płytki do każdego wnętrza które podkreślą kolorystykę i charakter. Ty również wybierz je dla siebie.