Płytki ceramiczne

Filtry produktów

Producent
Rektyfikowane

Promocje

Zobacz nasze AukcjePłytki ceramiczne 

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 9160 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 9160 elementów

Planując remont danego wnętrza lub urządzanie go od podstaw, należy liczyć się nie tylko z niemałymi wydatkami, ale też dylematami, które dotyczą wyboru płytek łazienkowych czy kuchennych. Są to najdroższe materiały. Przy ich wyborze można kierować się ceną i wybrać tańszą opcję, ale na dłuższą metę nie jest to opłacalne, ze względu na niską jak...

Planując remont danego wnętrza lub urządzanie go od podstaw, należy liczyć się nie tylko z niemałymi wydatkami, ale też dylematami, które dotyczą wyboru płytek łazienkowych czy kuchennych. Są to najdroższe materiały. Przy ich wyborze można kierować się ceną i wybrać tańszą opcję, ale na dłuższą metę nie jest to opłacalne, ze względu na niską jakość. Idąc do sklepu czy hurtowni płytek, należy wybrać takie, które nam się przede wszystkim podobają. Warto jednak skonsultować wybór z firmą, która będzie remontowała wnętrze, bowiem specjaliści chętnie doradzą nam zakup materiałów z uwzględnieniem rozmieszczenia urządzeń sanitarnych.

Tradycyjne rozwiązania godne uwagi

Zaletą materiału, jakim są ceramiczne płytki łazienkowe, kuchenne czy do salonu jest wszechstronność. Różne rodzaje znajdują różne przeznaczenie, a nadawane im cechy mają niewątpliwy wpływ nie tylko na walory estetyczne, ale i końcowy efekt aranżacji. Kafelki muszą nie tylko pasować do ścian, ale też urządzeń, dlatego ich kształt i łatwość mycia to kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę. W przypadku płytek do salonu dostępnych w prowadzonej przez nas hurtowni płytek, ważna jest ich twardość, antypoślizgowość, a także odporność na zabrudzenia.

Najczęściej kafelki stosowane są w pomieszczeniach sanitarnych, a także w miejscach, w których przygotowywane są codzienne posiłki. W przypadku kafelków odpornych na wilgoć, nie ma żadnych określonych zasad, które dotyczą miejsca, w którym mogą być wykorzystane. Zarówno płytki kuchenne, jak i łazienkowe można stosować i tu, i tu. Wszystko zależy od naszych upodobań i stylu, w jakim planujemy urządzić te pomieszczenia. Z roku na rok trendy wnętrzarskie się zmieniają, jednak coraz częściej odchodzi się od montażu białych płytek kuchennych, które są niepraktyczne pod względem utrzymania czystości.

Wykafelkowana kuchnia

Co sezon modny jest inny rodzaj płytek kuchennych, dlatego ich wybór nie jest, aż taki oczywisty, jakby się to wydawało. Warto jednak iść z duchem czasu i odejść od tradycyjnych rozwiązań i korzystać z nowych wzorów, które przyciągną wzrok odwiedzających nas gości, ale też ożywią wnętrze. W prowadzonej przez nas hurtowni płytek znaleźć można najmodniejsze wzory, ale znikają w mig.

Popularnością wśród płytek kuchennych cieszą się modele, których barwa jest naturalna, zbliżona do terenów krajów śródziemnomorskich. I tak oto, proponujemy płytki w odcieniu lazurowych wód, błękitów czy chabrowych odcieniach błękitu. Na kafelkach pojawiają się także ciepłe barwy natury, takie jak miodowy czy karmelowy brąz, a także żywy pomarańcz.

Powiew nowoczesności w domu

Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie płytek do salonu jako podłoża trwałego i łatwego w utrzymaniu czystości. Takie rozwiązanie, nada pomieszczeniu nowoczesności, bowiem kafle współgrają z stylem minimalistycznym. Dużą rolę odgrywa wytrzymałość płytek do salonu, ponieważ są one trwalsze niż drewno czy wykładzina. Ponadto cechuje je lepsza niż w przypadki paneli, izolacja akustyczna. Pozostaje zatem dobór odpowiedniego wzoru i koloru kafelek w hurtowni płytek, by stworzyć eleganckie wnętrze bez większego wysiłku.