FOXAL

Promocje

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeKohlman FOXAL QW211FR30 zestaw wannowy

Kohlman FOXAL QW211FR20 zestaw wannowy Zobacz większe

2 058,00 zł brutto

  • Produkt dostępny Produkt dostępny

Opis produktu

Dane producenta - FOXAL QW211FR zestaw wannowy:
  • bateria podtynkowa QW211F, QW211FR30 z deszczownicą R30-30cm, ramię ścienne WN, słuchawka SP3, uchwyt słuchawkowy z przyłączem wody QW004AM, wylewka wody QW230F, wąż prysznicowy

O firmie:
Stylowe baterie firmy KOHLMAN stworzone są dla wszystkich, którzy wymagają więcej. Wyróżniają się jedynym w swoim rodzaju wzorem, elegancką formą oraz przyjemnością jej używania. Ta wyjątkowa bateria wykonana jest ze szlachetnego mosiądzu i pokryta nieskazitelnym chromem. Zastosowano tu najwyższej jakości materiały, które świetnie sprawdzają się we współdziałaniu z wodą.

Nieskazitelny%20Chrom.jpgbialetlo.jpg
Nieskazitelny chrom  

Zastosowana najwyższej jakości powłoka chromowana jest trwała, odporna na zużycie i łatwa w pielegnacji. Zapewnia dlugotrwały połysk.

Prosty%20Montaz.jpgbialetlo.jpg
Prosty montaż

Szybki i intuicyjny montaż niewymagający specjalistycznych narzędzi. Dowolny układ elementów,w zależnośći od modelu, wygodny dla osób prawo lub lewo ręcznych.

Mosiezny%20Korpus.jpgbialetlo.jpg
Mosiężny korpus

Wszystkie baterie i deszczownice KOHLMAN wykonane są z mosiądzu co zapewnia naszej armaturze wyjątkową trwałość i solidność. 

Glowice%20ceramiczne.jpgbialetlo.jpg
Głowice ceramiczne 

Najwyższej jakości głowice Sedal ceramiczne zapewniają długotrwałą i bezawaryjną pracę oraz płynną regulację strumienia wody.

Latwa Pielegnacja.jpgbialetlo.jpg
Łatwa pielęgnacja 

Dzięki prostej formie i wyjątkowo gładkiej chromowanej powierzchni armatura KOHLMAN jest łatwa do utrzymania czystości.

5%20Lat%20Gwarancnji.jpgbialetlo.jpg
5 Lat gwarancji

Długa gwarancja jest dowodem na najwyższą jakość naszych baterii, zapewniającą działanie przez lata. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

door.jpg
Serwis Door-To-Door

Gwarancja Obejmująca serwis "door to door". Sposób realizacji serwisu gwarancyjnego, w którym serwisant firmy Kohlman przyjeżdża bezpośrednio do domu klienta i na miejscu usuwa powstałe uszkodzenia i wady jednocześnie pokrywając wszelkie koszty naprawy.

  DARMOWA DOSTAWA OD 1000 ZŁ

SZUKASZ INNEGO PRODUKTU ? ZADZWOŃ +48 512-867-310

30 innych produktów w tej samej kategorii: