ASH

Promocje

Zobacz nasze AukcjeASH 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

ASH

Beton od lat inspiruje architektów i dekoratorów wnętrz. Niezwykle często jest on używany w loftowych pomieszczeniach, swoją stylistyką nawiązujących do opuszczonych fabryk, sprawdzi się także w nowoczesnych apartamentach i naturalnych kuchniach, czy łazienkach. Wiele osób decyduje się na montaż gresu w całym domu – na podłodze i ścianach. ...

ASH

Beton od lat inspiruje architektów i dekoratorów wnętrz. Niezwykle często jest on używany w loftowych pomieszczeniach, swoją stylistyką nawiązujących do opuszczonych fabryk, sprawdzi się także w nowoczesnych apartamentach i naturalnych kuchniach, czy łazienkach. Wiele osób decyduje się na montaż gresu w całym domu – na podłodze i ścianach. Dzięki swojej strukturze nie chłonie on wody, jest więc idealną okładziną w łazienkach i kuchniach. Płytki Ash możesz zastosować zarówno wewnątrz swojego domu, jak i na zewnątrz, gdzie stanie się idealnym tłem dla zielonych roślin, oraz mebli ogrodowych. Płyty imitujące beton są aktualnie jednymi z najchętniej wybieranych, jeżeli chodzi o aranżację nowoczesnych wnętrz.

Gres Ash inspirowany kamieniem zdecydowanie przyciąga swoją wyjątkowością. Dodaje pomieszczeniom surowości w wielkomiejskim wydaniu. Doskonale sprawdzi się wszystkim, którzy cenią sobie nieoczywiste rozwiązania i korzystną cenę.

Kolekcja oferuje 2 formaty : 60x60, 60x120, oraz 4-ch kolorach: WHITE, BEIGE, SILVER, BLACK.